„ZAPATO – buty zaprojektowane dla Twojej wygody”

ZAPATO to przede wszystkim niezastąpieni ludzie, mistrzowie w swoim fachu – szewcy i cholewkarze którzy wspólnie z nami każdego dnia dbają o to aby do Twoich rąk trafił produkt wyjątkowy, który będzie Ci służył latami.

Każda para naszych butów wykonana jest od początku do końca ręcznie w naszej pracowni w Białobrzegach, a wszystkie elementy butów ZAPATO pochodzą od krajowych producentów.

Jakie znaczenie ma to dla Ciebie?

Skóry z których produkowane są nasze buty są pozbawione niebezpiecznych barwników azotowych i formaldehydów, zapewniają odpowiednią oddychalność i cyrkulację powietrza. Pozostałe elementy takie jak spód, wkładka, branzel czy sznurówki również pochodzą od polskich producentów. Połączenie najwyżej jakości materiałów i olbrzymiej wiedzy rzemieślników wykonujących nasze obuwie przekłada się na komfort i wygodę doskonale wypełniając przesłanie jakim jest projektowanie obuwia dla Twojej wygody.

Co chcemy Ci dać?

 

Cechą charakterystyczną naszych czasów jest masowość, powtarzalność i nijakość.

Co chcemy Ci dać jako użytkowniczce naszego obuwia? 

Przede wszystkim produkt wykonany specjalnie dla Ciebie. Większość naszych butów produkowana jest dopiero w momencie złożenia zamówienia.

Co to oznacza?

Że nasze produkty nie są dostępne w popularnych sieciówkach, oznacza to również że buty ZAPATO możesz zamówić wyłącznie poprzez nasz sklep internetowy, obejrzeć je osobiście w naszej pracowni w Białobrzegach lub w wybranych conceptstorach i sklepach partnerskich na terenie kraju (listę butików znajdziesz w tym miejscu).

Oznacza to także że możemy specjalnie na Twoje życzenie dokonać pewnych modyfikacji takich jak poszerzenie/zwężenie cholewki czy nietypowe połączenie kolorów.

Fajne, prawda?

Spotkałaś się z czymś takim na rynku?

My jeszcze nie :)

ZAPRASZAMY!