Zielone Laboratorium zrodziło się z troski o współmieszkańców naszej planety, połączonej z profesjonalną wiedzą na temat tworzenia kosmetyków wysokiej jakości. Wierzymy, że otaczającą nas rzeczywistość kształtują codzienne wybory. Misja firmy opiera się na poczuciu odpowiedzialności za świat i szacunku do wszystkich istot żywych.
Kosmetyki są całkowicie wegańskie. Nie zawierają składników ani zanieczyszczeń pochodzenia zwierzęcego. Stworzenie w pełni wegańskich produktów wymaga determinacji i jest możliwe tylko dzięki zaangażowaniu w cały proces – od komponowania receptury po wybór etycznych środków transportu.
 
Kosmetyki z Zielonego Laboratorium zawierają wyłącznie naturalne, bezpieczne komponenty.Naturalna pielęgnacja twarzy to coś więcej niż dbanie o swoje ciało, to dbałość o naturę, o Ziemię i otoczenie. W Zielonym Laboratorium robimy wszystko, aby pomóc dokonywać Ci słusznych wyborów, które są bezpieczne dla Twojej skóry. W naszej ofercie znajdują się naturalne maseczki na twarz, kremy do ciała oraz inne wege kosmetyki. Świadome dbanie o swoje ciało pozwoli Ci lepiej je zrozumieć i żyć w harmonii z naturą. ZieloneLaboratorium to miejsce, w którym kupisz wegańskie torby, koszulki i inne dodatki, które pomogą wyrazić Ci siebie. Nieważne, czy Twoja droga do natury dopiero się zaczęła, czy idziesz nią od dawna - to miejsce dla Ciebie. Wszystkie oferowane przez nas produkty powstają z ogromną dbałością o szczegóły, niosąc ze sobą wyjątkową ideę. Sprawdź, co przygotowaliśmy do Ciebie.