Jungle chic

Jungle chic

Klif Gdynia to nowoczesne centrum handlowe w Trójmieście, które powstało w Gdyni w 1996 roku jako jedne z pierwszych obiektów tego typu w Polsce. Od 22 lat dobrze wpisuje w handlowy rynek Trójmiasta, zwiększając wciąż różnorodność oferty i podnosząc jej jakość

Gdyński Klif postrzegany jest jako wyznacznik dobrego stylu oraz źródło inspiracji i informacji o nowościach w świecie mody. Klienci znajdą tu szeroką ofertę polskich i zagranicznych marek.

JUNGLE CHIC CONCEPT STORE to projekt otwarty w lipcu 2017 roku. Mieści się na poziomie +1 na miejscu starego EURO RTV AGD. To było nie lada wyzwanie, aby lokal po EURO przekształcić w przestrzeń PREMIUM. Sklep doskonale przyjął się na tym rynku, organizuje i uczestniczy w wielu trójmiejskich wydarzeniach lokalnych, ma swoje stałe Klientki, które są również Naszymi ambasadorkami.

Sklep na powierzchni 370 m (wraz z ogromnym magazynem) oferuje MODĘ DAMSKĄ na wysokim poziomie. Można znaleźć tam polskie marki w średnio-wysokiej półce cenowej. W JUNGLE oprócz odzieży damskiej są dostępne marki z biżuterią, obuwiem oraz dodatkami i kosmetykami VEGE. Wszystko to tworzy niepowtarzalny klimat zakupowy, i oryginalną przestrzeń.

Nasze marki

No data was found