KABAK to marka stworzona przede wszystkim po to, aby wprowadzić dobrze zaprojektowane, oryginalne skarpetki i akcesoria na europejski rynek. Nasz zespół nie jest duży, ale możemy pochwalić się tym, że tworzymy zgrany team. Każdy z nas jest zupełnie inny, jednak jako kolektyw działamy niczym szwajcarski zegarek!

Cała kreatywna część pracy nad KABAKiem spoczywa na barkach Kasi i Marii. Bez nich nasze skarpetki wyglądałyby zupełnie inaczej. Kuba, Ola, Zuzia, Wiktor, Marta, Kacper i Michał troszczą się o to, by wszystko działało jak należy. W sklepach w Krakowie, Gdańsku, Poznaniu i Warszawie spotkacie pozostałych członków naszej niewielkiej KABAKowej rodziny.

Nasze skarpetki, tak samo jak wszystkie inne produkty, powstają w całości w Polsce. Dzięki temu możemy kontrolować ich jakość i wykonanie zanim trafią w Wasze ręce :)

Do produkcji wykorzystujemy przede wszystkim certyfikowaną bawełnę czesaną najwyższej jakości. Barwniki, którymi farbujemy nasze produkty, nie uczulają i nie wpływają negatywnie na wrażliwą skórę. W naszej ofercie znajdziesz również wyjątkową kolekcję skarpetek z bawełny organicznej.

Gwarantujemy, że kolory nie będą się spierać, a czapki, skarpetki, koce, bielizna i inne akcesoria na długo pozostaną kolorowe i wesołe. Jeśli poczujesz, że jest inaczej, to zgłoś się do nas – zrobimy co w naszej mocy, byś był zadowolony. Za cel stawiamy sobie bowiem nie to, by nasze produkty były sprzedawane, a to, by były noszone ;) 

Wiecie, co jest w tym wszystkim najlepsze?

Ubierzemy Was od stóp do głów i to niemal bez konieczności mierzenia!