WIDZISZ JĄ I NIE MOŻESZ ODERWAĆ OD NIEJ WZROKU. PRZEBIEGA NA DRUGĄ STRONĘ ULICY – NIEOCZYWISTA I ZACHWYCAJĄCA.

 

Jest wyjątkowa. Powoli sącząc kawę rozmawia z nieznajomym w pobliskiej patisserie. Spleciona w jedność porywająca kombinacja ponadczasowego piękna, delikatnych gestów oraz kobiecego spojrzenia.

 

JEST TUŻ OBOK…
TO JENESEQUA.

BEZTROSKA NONSZALANCJA

 

Ma w sobie coś nieuchwytnego. Przybyła wraz z wiosną by oczarować paryskim urokiem i beztroską nonszalancją. Dokładnie wie kim jest, czego chce i dokąd zmierza. Idealne połączenie delikatności i wrażliwości z dozą niezależności sprawia, że jej styl jest ponadczasowy. Sukienki nosi z niewymuszoną przyjemnością i finezją. Łamie schematy, bawi się modą. Najwyższa jakość jest częścią jej skrojonej na miarę osobowości, gdzie wszystkie elementy tworzą całość.

 

Nie jest tu po to, by cokolwiek udowadniać. Robi to, co kocha, w swoim czasie, na swój własny sposób.

 

Pierwsza kolekcja Jenesequa – Métropole stworzona została by prowokować swoją niezależnością. Znajdziemy w niej sukienki midi i maxi, spódnice w zaskakujące printy oraz T-shirty z ekologicznej bawełny – wszystko inspirowane dynamiką nowoczesnej metropolii. Połączenie luksusowych tkanin z klasycznymi cięciami podkreśla kobiece kształty i ich piękno.

 

Kobieta Jenesequa łączy zmysłowy jedwab z tenisówkami, kowbojkami, oversizowym swetrem i skórzaną kurtką, pokazując wszystkim swoją niezależność i pewność siebie.

 

NIEPOKORNY JEDWAB

NAJWAŻNIEJSZYM ELEMENTEM NONSZALANCKIEGO DNA JENESEQUA SĄ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI TKANINY

 

Kolekcja SS 2019 Métropole wykonana została w 100% z luksusowego jedwabiu Mulberry. Wyróżnia go niezrównana gładkość i szlachetny perłowy połysk. Pozostawia na skórze uczucie orzeźwiającej mgły w lecie i ciepłego otulenia w chłodniejsze dni. Komfortowy, całkowicie naturalny i przyjazny dla środowiska.