Mellow by Sara to młoda polska marka w branży kaletniczej. Tworzymy ręcznie szytą kolorową galanterię skórzaną w krótkich seriach produkcyjnych oraz w pojedynczych, niepowtarzalnych egzemplarzach.

Produkowane przez nas akcesoria powstają wyłącznie z wyselekcjonowanych włoskich skór. Nasz styl w jakim się poruszamy, to sportowa elegancja z odrobiną miejskiej nonszalancji.

To co dla nas jest ważne to oryginalny wygląd produktu, ale przede wszystkim jakość wykonania oraz jego lekkie i wygodne użytkowanie.
Projektowane przez nas torebki są bliskimi towarzyszkami kobiet w codziennych wyzwaniach, dlatego dbamy o to, aby były przede wszystkim praktyczne. Uważamy bowiem, że dobrze dobrane ubranie dodaje pewności siebie, ale dopiero dobrze dobrana torebka dodaje prawdziwej mocy do działania!
Założycielką marki jest Anna Pisarzewska – z wykształcenia psycholog, z zamiłowania projektantka. Od 2012 roku tworzyła swoją  z firmę w pojedynkę. Inspiracją do zrobienia czegoś innego niż wszyscy była jej dorastająca już córka Kasia. To ona była główną siłą napędową wydarzeń, gdy niegdyś rodził się pomysł stworzenia marki Sara von Steiner. Dziś ten pomysł dojrzewa i zmienia się w Mellow by Sara.