Bolsa - kwintesencja elegancji i wyjątkowości
Nasza przygoda rozpoczęła się w czerwcu 2006 r. Od tamtego momentu codziennie robimy wszystko, co w naszej mocy, aby sprostać oczekiwaniom nowoczesnych kobiet, poszukujących wyjątkowych, pięknych, modnych, praktycznych i wygodnych torebek.
 
Uwielbiamy eksperymentować
Kobiety i ich potrzeby są dla nas największą inspiracją, dlatego bardzo ważny jest dla nas stały kontakt z naszymi Klientkami i Klientami. Słuchamy sugestii, rozmawiamy, a na specjalne życzenie wprowadzamy modyfikacje produktów.
 
Staramy się nie myśleć szablonowo, dlatego tworzymy produkty w krótkich, limitowanych seriach, często oddając głos naszym Klientkom i Klientom w kwestii finalnego wyglądu produktu. 
 
Stawiamy na oryginalne połączenia kolorów, faktur i form, by tworzyć produkty, które będą  zachwycać swoją wyjątkowością i oryginalnością.
 
 
Poznaj tajemnicę doskonałej jakości
Nasze produkty szyjemy z wyjątkową dbałością o szczegóły. Skóry sprowadzamy z włoskich garbarni, szyjemy w Polsce we własnym atelier.
 
Okucia do toreb pochodzą z włoskiej firmy MLM Mazzola s.r.l. oraz Senatori S.p.a., a zamki z uznanej na całym świecie japońskiej firmy YKK.
 
Autorką naszego logo jest Dominika Jarża-Wieczorek z Pracowni kreatywności. Kreatywni niebanalnie, a wykonuje je dla nas renomowana japońska firma.
 
W naszych projektach dużą wagę przykładamy do estetyki i funkcjonalności naszych wyrobów, co bezpośrednio przekłada się na nowe rozwiązania zastosowane w naszych modelach.