"AMA jest moim marzeniem i stała się stylem życia. Jest mną, moją wrażliwością, delikatnością, pasją i miłością…"

 

 Od najmłodszych lat obracałam się w artystycznym świecie, ciągle w ruchu, pomiędzy muzyką a tańcem, początkowo w Warszawskiej Szkole Baletowej później w kręgu Tańca Towarzyskiego. Zawsze chciałam tworzyć piękne rzeczy, otaczać się nimi a przede wszystkim sprawiać aby dzięki mnie inni czuli się wyjątkowo.

Zamiłowanie do jubilerstwa narodziło się we mnie już 2012 roku, później otrzymałam dyplom artystki – plastyczki sztuk scenograficznych i był to moment, w którym odnalazłam drogę do zrealizowania swojego marzenia.

Uwielbiam ten czas kiedy tworze nową kolekcje, szukam inspiracji w otaczającym mnie świecie, w ludziach, to czas długich spacerów i podróży.W moich projektach pragnę przekazywać pozytywną energię, która doda siły i pewności siebie w codziennym życiu.

AMA to biżuteria artystyczna, tworzona w ograniczonej ilości, wykonuje ją ręcznie z kamieni szlachetnych i półszlachetnych, srebra, złota oraz innych metali. Projektuje biżuterię damską i męską – łączę te dwa światy nadając im dwa odmienne charaktery. Dla Kobiet moje propozycje są bardzo delikatne, subtelne, plastyczne ale wyrażające emocje i jasny przekaz, natomiast dla Panów są wyraziste choć uniwersalne i mogą stać się znakomitym uzupełnieniem stylu i oryginalności. 

Pamiętaj, że jesteś dla mnie ważny, to dla Ciebie tworzę, jesteś moją inspiracją, chcę sprawić abyś czuła/czuł się wyjątkowo. Jeżeli masz własną wizję projektu biżuterii, napisz do mnie dopełnię wszelkich starań aby sprostać i urzeczywistnić Twoją wizję.

 

 

Zapraszam,